postovi

07.10.2007.

Kraj prvog dijela

http://www.b92.net/news/pics/2007/04/1077177094462cfda4e81bb914871749_70x70.jpg Podaci prije Meča:Meč na Grbavici sudi Elmir Pilav (Sarajevo).Zrinjski-Jedinstvo Emir Alečković (Sarajevo),Travnik-Orašje će suditi Siniša Zrnić (Zenica),Meč u Posušju gdej gostuje Velež suditi će Senad Ibrišimbegović (Travnik),Leotar-Čelik Novo Panić (Doboj) i Široki-Slavija Dejan Radiša (Banja Luka)

0'Počeli mečevi 9 kola,na kojem su 6 mečeva a najviše pažnje mojim posjetiteljima prvući će meč između Željezničara i Sarajeva.
http://www.tomassivok.cz/images/blue1.jpgPrilika za Sarajevo. Kurto je šutirao s desne strane, ali na sreću Željezničara Baotić odbija loptu u korner.
http://www.tomassivok.cz/images/blue1.jpgTravnik je usamom finišu provg poluvremena imao šansu za vodstvo,ali su prvo loptu zabili u stativu,a onda vratar gostio izbacio loptu u korner