postovi

07.11.2007.

Kup BiH

The image “http://www.sportin.ba/SlikeVijesti/velez_17_8.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.Modriča – Željezničar 3:3
Kako svi govori za ovaj meč ,,utakmica sezone" završila je nerješenim rezultatom.Na utakmici bilo je samo 500 navijača,na jako zanimljivoj utakmici sa šest pogodaka.Zanimljivo je da su ,,Plavi" svaki put prvi dolazili u vodstvo,ali lider na tabeli uvijek izjednačivali.Sjajni Kamber na današnjoj utakmici prvi je probio led te ,,golijade" u 13 minuti.Izgleda da ,,Uljari" nisu mogli da izidrže sa zaostatkom,te samo u 4 minute stvaraju akciju i zabijaju.Gosti nisu odustali od pobijede.Te najbolji pojedinac na ovom meču Sanel Jahić pogađa u 25 minuti.Pred sam kraj meča domaći su poravnali na 2-2 preko Bojića.Jahić postiže već svoj drugi pogodak,dok Željo dolazi do trećeg u 57 minuti.Konaćnih 3-3 postavio je Bajić u 30 minuti drugog poluvremena.I tako su obije ekipa ostale bez pobijede.
Bratstvo – Široki 0:1
Naravno znalo se odma ko je favorit na ovom meču.Naravno govori se o Hrvatskom Nogometnom Klubu Širokom,koji su pobijedili samo jednim golom.Jedini gol za Široki i na utakmici postigao je u 38 minuti Šilić iz slobodnog udarca.
Sarajevo – Velež 1:1
Aktuelni bosanskohercegovički prvak FK Sarajevo su odigrali izjednačen rezultat sa Mostarskim Veležom.Bordo-Tim prvi dolazi u vodstvo.Strijelac je Raščić pred sam kraj prvog dijela.Jedini pogodask za  Mostarski  tim postigao je  preko Juge u 79 minuti.
Brotnjo – Laktaši 2:2
Laktašani jako loše igrali.Loša igra im se nije ispaltila naravno,te su sa Brotonjom odigrali izjednačenim rezultatom
Orašje – Sloboda 0:0
U Orašju protiv istoimenog tim Crveno-Crni su odigrali jako loše.Sloboda je ipak na kraju izborila 0-0
Travnik – Leotar 0:0
Na ovom meču se nije moglo ništa diskutirati jer se nikad ne zna da li će Travnik ovaj meč zaigrati kao i početak sezone ili kako sad trenutno igra.Meč je završen rezultatom istim kao i predhodni meč(0-0)
Slavija – Zrinjski 2:3
Slavija je ugostila šesto plasiranu ekipu.Prvi pogodak za Mostarce daje Matko,već u prvim minutama utakmice.
Vuksanović dobija penal,ali ipak promašuje.Mostarci su bili ne zadvoljni jednim pogodkom,te u 19 minuti Selimović dovodi Zrinjski na 2:0.Spalević više nije mogao da trpi te daje Slaviji jedan pogodak tačno u 48 minuti.Oko 10 minuta poslje Žižović ponovo vraća prednost na dva gola razlike.Kao i Sanel Jahić,Spalević se dva puta upisao u strijelce.Istinski čestitam obojici
Posušje – Čelik 2:0
Jako iznenađujuća pobijeda Posušja.Čitav meč riješen je u prvih 20 minuta.Najveća zvijezda ovoga meča bio je strijalc oba gola Krstanović.

Copyright © 2008. ►Bosnian Football Leauge◄. Sva prava pridržana.